Partnerské portály

MultiEstate krok za krokem

Máte zájem o prezentaci? Kontaktujte nás!

MultiEstate a Levné Bydlení.cz se staly partnery

08.08.2007 Jana Girgašová
Realitní server LevnéBydlení.cz a společnost MultiEstate s.r.o. se od července 2007 dohodli na spolupráci a stali se partnery v oblasti exportu dat realitních kanceláří na zmíněný portál. Zeptali jsme se proto na podrobnosti paní Pavlíny Drtinové, sales manažerky společnosti Levnébydlení.cz s.r.o.

Můžete nám nejprve krátce představit server LevnéBydlení.cz a jeho historii?
Počátky našeho realitního serveru se datují od roku 2004, kdy byl server spuštěn do provozu po delším ověřovacím období od roku 2003. Od té doby prochází neustálým vývojem a zlepšováním funkcí, které jsou zaměřeny na maximální uživatelský komfort pro návštěvníky. Prostě pro ty, kdo chtějí svou nemovitost prodat, pronajmout nebo do nemovitostí investovat. Samozřejmě nezapomínáme ani na klienty, kteří chtějí prodat své pozemky nebo naopak pozemky koupit, či na prodej a pronájem nebytových prostor. Neodmyslitelně sem patří i prostor pro developerské společnosti, které se zabývají výstavbou nemovitostí pro bydlení i pro podnikání.

Omezujete se pouze na skutečně „levné“ bydlení, jak naznačuje název serveru, nebo váš projekt zahrnuje i jiné typy nemovitostí?
Naše společnost Levnébydlení.cz, s.r.o. je provozovatelem více realitních serverů. Kromě Levnebydleni.cz do našeho portfolia patří rovněž Luxusnibydleni.cz a Komercnireality.cz, jejichž obsah již vyplývá z jejich názvů - servery jsou koncipovány pro nabídky z oblasti levného bydlení, luxusního bydlení i z oblasti komerčních, nebytových prostor k podnikání. Na rozdíl od jiných webů, je každý portál pro dosažení nejlepších výsledků zaměřený na jinou část trhu (jiná cílová skupina), a přitom stačí, když naši klienti z řad realitních kanceláří nabídky exportují pouze jednou. V současné době navíc spouštíme do provozu ještě anglickou verzi našeho serveru a to www.cz-real-estate.cz. Na stránkách našich realitních serverů uveřejňujeme nabídky mnoha významných i menších realitních kanceláří z celé ČR. Vlastní realitní činnost však naše společnost neprovozuje.

Co vás přimělo k partnerství a spolupráci se společností MultiEstate?
Realitní server Levnébydlení.cz prochází v této době mnoha změnami v oblasti technických zlepšení vlastností serveru. Nutí nás k tomu nejen zvyšující se nároky a počet uživatelů, ale snažíme se k tomu držet krok s moderními internetovými trendy.
U nás je stále něco nového. V následujících měsících bude server doplněn o další tematické sekce a díky projektu s MultiEstate u nás bude moci zveřejňovat své nabídky nemovitostí řada nových realitních kanceláří. Půjde o systém, který pohodlně automaticky zajistí export nabídek z interních databází realitních kanceláří na náš portál. Rozšíří se tak nabídka serveru a uživatelský komfort.

Jak takový export dat na váš server probíhá a v čem je MultiEstate výhodnější oproti jiným systémům nebo ručnímu vkládání dat?
Každému novému klientovi zřídíme do 24 hodin jeho detail s kontaktními informacemi a následně mu přidělíme gateway a heslo. Potom už jen stačí aktivovat přístup na náš server v programu MultiEstate a následně je možno hned exportovat.
Systém MultiEstate nás především zaujal jednoduchostí ovládání a množstvím funkcí, které u jiných exportních sytému nenajdete, jako např. automatické vyhodnocování (statistiky) efektivity jednotlivých inzertních serverů, makléřů atp. Navíc není třeba platit každý měsíc exportní příplatek, jako je to u konkurenčních exportních systémů.

A srovnání oproti ručnímu vkládání?
To je přece jasné. Obrovská úspora času či pracovních sil, rychlost a přesnost práce. Čím rychleji můžete nabídku zájemcům poskytnout, tím více businessu uděláte – to je zákonité.

Co všechno spolupráce mezi serverem Levné Bydlení.cz a společností MultiEstate, s.r.o. zahrnuje?
V prvé řadě jsme se dohodli na aktivním postupu v oblasti vzájemné spolupráce. Například jsme právě spustili zajímavou akční nabídku pro realitní kanceláře platnou do konce září 2007. Kdo začne během srpna a září používat pro správu zakázek a export inzerce informační systém MultiEstate, může 2 měsíce inzerovat zcela zdarma na realitním portálu Levnebydleni.cz a Komercnireality.cz. Zároveň získá možnost po celé 2 měsíce užívat zdarma i plnou verzi MultiEstate pro realitní profesionály! A to je jen začátek, víc bych zatím nerad prozrazovala.

A co tento projekt bude znamenat pro vaše klienty?
Pro naše klienty je to jedinečná možnost vyzkoušení plné verze exportního systému MultiEstate, který vřele doporučujeme, jelikož, jak již bylo řečeno, tento systém podstatně zefektivňuje a usnadňuje práci realitních kanceláří.

Děkujeme Vám za rozhovor a přejeme hodně úspěchu v realitním podnikání.

Jana Girgašová