Partnerské portály

MultiEstate krok za krokem

Máte zájem o prezentaci? Kontaktujte nás!

Digitální foťák OLYMPUS pro makléře s VIP slevou!

12.12.2007 Jana Girgašová
Podmínkou, jak zaujmout kupce realit, je kvalitní popis nemovitosti a především – dobré fotografie. MultiEstate a OLYMPUS pro Vás připravili neodolatelnou VIP nabídku s 15% slevami.

Sami z praxe nepochybně dobře víte, že fotoaparát se hodí nejen v soukromém životě, ale mnohé profese se bez něj neobejdou doslova denně. Kvalitní fotografie nemovitosti v portfoliu umožňuje realitním makléřům mnohem efektivnější práci. Dobrá fotografie je obvykle tím prvním, co zaujme případné kupce, proto by žádná realitní kancelář neměla podcenit nákup tohoto vybavení. Nelze se spoléhat na fotografie, které dodají klienti. Jsou často nekvalitní a nebývá na nich vidět to, co kupující očekává.

Před koncem kalendářního roku proto přichází OLYMPUS a MultiEstate s exkluzivní nabídkou špičkových produktů této značky se zajímavými slevami pro nové i stávající uživatele systému MultiEstate. Objednávku se slevou může uplatnit realitní kancelář, která se stane uživatelem jakéhokoli produktu nebo služby MultiEstate do 31.1.2008. Slevu na produkty OLMYPUS lze uplatnit až do 31.3.2008.

Nabídkový list zde:

http://www.multiestate.cz/iolympus/

Vaše objednávka je autorizována pracovníky MultiEstate.